Poprawa plagiatu pracy magisterskiej i licencjackiej

Od ponad 20 lat zajmuję się profesjonalną pomocą studentom w pisaniu wszelkich prac naukowych. Moje usługi obejmują pisanie prac magisterskich, licencjackich jak i poprawę plagiatu. Wzory są pisane i redagowane są od podstaw. Jeśli szukasz pomocy, bo sam nie dajesz sobie rady napisz do mnie.

Korekta prac

Poprawiam plagiat, nawet bardzo wysokie współczynniki. Robię korekty stylistyczne, merytoryczne, językowe, redakcyjne. Zmieniam styl materiały na poprawny, pisany prawidłową polszczyzną. Techniczna poprawa pracy polega na przygotowaniu jej do druku, zazwyczaj cały dokument poddaje się formatowaniu (korekta marginesów i nagłówków, poprawy rysunków, tabel, wykresów, utworzenie listy tabel i rysunków oraz biografii). Poprawiony tekst, sprawdzany jest ponownie programem antyplagiatowym. Każde Zlecenie korygowane jest 3-krotnie tak, aby żaden z błędów nie postał pominięty.

Wyślij mi informacje o tym jakich poprawek oczekujesz, opisz je w mailu.

Czy zmiana dotyczy poprawy:

  • korekta redakcyjna,
  • korekta plagiatu
  • poprawa plagiatu w pracy dyplomowej
  • korekta techniczna pracy
  • korekta merytoryczna pracy
  • korekta stylistyczna i ortograficzna pracy

Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy.
Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość.

Kontakt:

ZUIFK – DOROTA WRONA
ul. Chopina 8
Lublin

Tel. 696 077 619

Tel. 81  534-73-55

E-mail: korekta_poprawa_prac@tlen.pl

Poprawa plagiatu pracy magisterskiej i licencjackiej
Przewiń do góry
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poprawa plagiatu

Plagiat - czyli na co uważać  podczas pisania pracy dyplomowej, aby uniknąć konsekwencji utraty zdobytego tytułu Od 1 października 2015  r.,...

Zamknij